ההבדל הגדול נמצא במוצרים הקטנים.

אז חיפשתם מתנה קטנה ללקוחות שלכם או להוקיר תודה למישהו על תקופה נפלאה.
מתוך המגוון העצום והאינסופי שמתגלה לאחר שמחפשים מתנה או רעיון או מוצר כלשהו שיעשה את ההבדל הגדול ולמעשה יקלע למטרה אליה אנחנו מכוונים אנו נתקלים במוצרים שהם שימושיים ומזכירים "ללקוח" שלנו את הערכה כלפיהם או את הפרסום שלנו "להזכיר " ללקוח שלנו שאנחנו קיימים ובועטים.
מחזיקי מפתחות עם הקדשה זה מוצר שפשוט כיף לקבל מאדם כלשהו, כיום ישנם צורות מעניינות ומסקרנות בצבעים מיוחדים אשר מושכים את העין של מקבל המתנה.
אנו שמים דגש על מגוון קצר וקולע של מוצרים מיוחדים ומעניינים אשר פשוט כיף לקבלם ומתאימים כל אחד בצורתו המקורית לקליעה למטרתנו, לדוגמא מחזיק מפתחות בצורת לב הינו מחזיק מפתחות סימבולי.
כמו כן אנו רואים שכאשר רוצים לתת למישהו מחזיק מפתחות ממותג אותו לקוח מחפש את הקשר בין המחזיק לבין האישיות של אותו אדם או מקום עבודתו של אותו אדם, אם בעל מוסך רוצה לפנק את הלקוחות שלו ניתן לקחת מחזיק מפתחות בצורת מכונית ולחרוט עליהם כיתוב או הקדשה.
כיום חשוב למצוא מחזיק מפתחות שהוא שימושי על מנת שהלקוח שלנו או האדם שמקבל את המתנה באמת ישתמש בה ביום יום.
ניתן למצוא באתר פרדטור מחזיקי מפתחות פותחני בירות, מחזיקי מפתחות משרוקיות, מחזיקי מפתחות עם ברגים, מחזיקי מפתחות מיוחדים ומקוריים, כלומר מספיק למעשה פונקציה קטנה שניתן להוסיף למחזיק מפתחות על מנת שאותו "מקבל" ישתמש במוצר הפרסום ביום יום ויחשף לכיתוב \פרסום או הקדשה אשר שמנו על המחזיק מפתחות.
מה קורה והתקציב נמוך ורוצים למעשה להשקיע כמה שפחות?
אנו הרכבנו את המוצרים באתר בצורת חבילות שיתאימו גם לרכישה בכמות קטנה וגם לרכישה בסיטונאות כלומר מעולם לא היה פשוט יותר להרכיב את העיצובים שלכם בעצמכם! 
x

#{title}

#{text}

#{price}